Home

Aktuelne vijesti

Mudra igra Bavaraca oko Griezmanna.

Zvijezda madridskog Atletica Antoine Griezmann sve se češće povezuje s odlaskom iz ovog kluba. Francuski napadač se najčešće povezuje s odlaskom u redove Manchester Uniteda, koji je navodno spreman izdvo

Španska policija tukla navijače Bayerna.

Poluvrijeme utakmice Real Madrida i Bayern Minhena na Santiago Bernabeu, obilježile su nemile scene. Naime, došlo je do obračuna policije i njemačkih navijača. Na poluvremenu ovog četvrtfinalnog susreta,

Ancelotti poručio Kassaiju: Dobar posao.

Bayern je sinoć na Santiago Bernabeu poražen od Real Madrida rezultatom 4:2 nakon produžetaka, te se ovim porazom oprostio od ovosezonskog izdanja Lige prvaka. U drugom poluvremenu glavni sudija meča, Vikto

Rummenigge: Ovo je bio istinski spektakl.

Nakon kontroverznog ispadanja Bayern Minhena u četvrtfinalu Lige prvaka, poslije poraza od Reala obilježenog katastrofalnim sudijskim odlukama, sa svih strana stigle su kritike na račun sudije, ali i madrids

FC Bayern bez Hummelsa protiv Reala.

Problem za Real Madrid, ali problem i za Bayern! U danu kad je postalo izvjesno da Portugalac Pepe propuštra četvrtfinale Lige šampiona, zabrinjavajuća vijest stigla je i za pristalice njemačkog prvaka. Ma

Izjave nakon utakmice sa Dortmundom.

Bavarci su u najvećem derbiju njemačkog fudbala pregazili Borussiju sa 4:1, učvrstili se na prvom mjestu i tako na najljepši mogući način najavili ono što je za njih zapravo najvažnije, a dolazi naredne

Bayern siguran protiv Dortmunda.

Fudbaleri Bayerna savladali su večeras na domaćem terenu Borussiju Dortmund (4:1) u derbiju 28. kola njemačke Bundeslige. Bavarci su sjajno otvorili utakmicu i do prednosti su stigli već u četvrtoj minuti